Avatara Design Floor 3.0

Unikala grupa podłóg high-tech Avatara Design Floor to niepowtarzalne połączenie wysokiej technologii z pięknem powierzchni, idelanie odzwierciedlającej naturalny materiał: drewno lub kamień. Wzorem naturalnego drewna podłoga Avatara kładzie nacisk na miejsca, które w drewnie są twardsze. I tak widząc powierzchnię która wyglada jak szczotkowana, podobnie jak w przypadku naturalnego materiału, części, które są w drewnie bardziej miękkie, wydają się nieco głębsze. W ten sposób podkreślone są kontury sęków.  Podłoga Avatara zaspokaja szczególne wymagania Klientów w zakresie wodoodpornosci. Ekologia, ekologia i jeszcze raz ekologia: w przypadku Avatary używamy nowego, inteligentnego materiału Talcusan® zamiast PVC.
Składa się głównie z kredy i krzemianów oraz niewielkiej ilości nieszkodliwego dla środowiska tworzywa polipropylenowego. Oznacza to, że Avatara nie zawiera PVC, chloru, plastyfikatorów i innych rozpuszczalników. 

Zapraszamy do naszego wirtualnego kreatora RaumStudio, gdzie mogą Państwo wkleić zdjęcie swojego pomieszczenia i sprawdzić jak wymarzony model podłogi będzie się prezentował w Państwa przestrzeni.

INSTRUKCJA RAUM STUDIO


Aby zacząć przejdź na koniec strony i zmień język wyświetlania na polski
1) Wybierz swoją podłogę klikając ikonę ,,znajdź podłogę''2) Wybierz rodzaj podłogi jaki Cię interesuje: np.: Parkiet warstwowy, podłoga laminowana, winylowa itp.3) Możesz wybrać podkolekcję albo...
4) ... za pomocą filtrów zawęzić grupę podłóg do niezbędnego minimumMasz już podgląd wybranej podłogi:
5) Może teraz obejrzeć podłogę w przybliżeniu...
6) ... lub wkleić zdjęcie swojego pomieszczenia i zobaczyć jak się prezentuje7) W tym celu kliknij na ikonkę aparatu fotograficznego i ...


8) ... wgraj z własnego dysku zdjęcie Twojego pomieszczenia, aby zobaczyć jak ono wygląda z Twoją wymarzoną podłogą
9) Możesz jeszcze ewentualnie zmienić kąt ułożenia Twojej podłogi

KONTAKT

ul. Św. Wincentego 16, 03-505 Warszawa

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 - 17:00
W sobotę - po wcześniejszym umówieniu spotkania