• drzwi stalowo szklane

SYSTEM ERGON
DRZWI ŁAMANE

System Ergon umożliwia otwarcie drzwi do 90 stopni w sposób umożliwiający oszczędność miejsca.

Skrzydło drzwiowe po otwarciu częściowo schowane jest w otworze drzwiowych i w równomierny sposób zajmuje miejsce na zewnatrz i i wewnątrz pomieszczenia. System Ergon to nic innego jak połączenie działania drzwi przesuwnych i rozwiernych.

Drzwi łamane w podobny sposób pozwalają zaoszczędzić miejsce. Dwa skrzydła w stosunku szerokości np. 1/3 do 2/3 po otwarciu będą zajmować niewiele miejsca, choć nastąpi pomniejszenie światła przejścia ościeżnicy o gr. 2 skrzydeł czyli o około 80mm.

Czym są drzwi łamane?

W ostatnim czasie na rynku budowlanym pojawia się wiele nowości, które z powodzeniem można wykorzystać podczas budowy lub remontu swojego mieszkania czy domu. Jedną z takich opcji niewątpliwie są właśnie drzwi łamane. Choć bywają one mylone z tak zwanymi drzwiami harmonijkowymi, już na wstępie warto zaznaczyć, że to całkowicie odmienny rodzaj. Drzwi łamane nie składają się bowiem z lameli, charakterystycznych dla drzwi harmonijkowych, a z węższych skrzydeł, które połączone są między sobą zawiasami. To doskonała opcja na zaoszczędzenie miejsca, a przy okazji wykorzystanie nowych, cenionych rozwiązań.

Drzwi łamane Warszawa — system Ergon

Nasz system Ergon umożliwia otwarcie drzwi aż o 90 stopni, co w widoczny sposób przyczynia się do oszczędności miejsca w danym pomieszczeniu. Po otwarciu jedno ze skrzydeł zostaje częściowo schowane w otworze drzwi. Sprawia to, że zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczenia, zajmowana powierzchnia rozkłada się równomiernie. System Ergon to po prostu połączenie drzwi przesuwanych oraz rozwieranych. Tym samym drzwi łamane Warszawa nie tylko są estetyczne, ale i praktyczne.

Drzwi łamane na wymiar Warszawa

Oczywiście usługa, którą oferujemy, obejmuje stworzenie drzwi na wymiar. Wszystko po to, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń i umożliwić jej zaoszczędzenie. Sprawdzi się to zwłaszcza w przypadku niezbyt dużych pomieszczeń. Drzwi łamane na wymiar Warszawa pozwalają mieć pewność, że wszystko zostanie dopasowane w najdrobniejszych szczegółach. Jest to polecane dla osób, którym zależy na, jak najlepszym dopasowaniu.

Jakie rodzaje można wyodrębnić, jeśli chodzi o drzwi łamane?

Drzwi łamane dostępne są w kilku wersjach, dzięki czemu bez najmniejszego problemu można dobrać dla siebie drzwi wysokiej jakości, które zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby. Pewna marka, solidne wykończenie i gwarancja trwałości to niewątpliwie wszystko to, czego Państwo potrzebują, aby zaufać naszej jakości.

Drzwi łamane naturalnie zamówić można w kilku wariantach. Pierwszym z nich są drzwi symetryczne, czyli wtedy gdy skrzydła drzwi podzielone zostały na równe części.

Drugi wariant to drzwi asymetryczne, czyli o nierównych częściach, ale warto zaznaczyć, że taka opcja jest wybierana o wiele rzadziej. Sprawdzi się jednak w nietypowych pomieszczeniach, a więc w razie takiej potrzeby, można dopasować je do swojej wizji i potrzeb. Dzięki temu wykorzystanie tego rozwiązania drzwi będzie komfortowe oraz pewne.