• drzwi przesuwne
    drzwi przesuwne

DRZWI PRZESUWNE

W naszej ofercie mamy kilka rozwiązań, które zainteresują najbardziej wymagających klientów. Należą do nich drzwi przesuwne chowane w ścianę, drzwi przesuwne przed ścianą oraz przesuwne z niewidoczną szyną Slide Magic. Genialność drzwi przesuwnych polega na ogromnej oszczędności miejsca. Tego typu rozwiązania, a w szczególności drzwi przesuwne chowane, to przede wszystkim wartość estetyczna, która dodaje lekkości i uroku każdemu wnętrzu.
Możemy wykonać dla Państwa również drzwi przesuwne wysokie.

Przed ścianą czyli SLIDE ON

To rozwiązanie charakteryzuje się widocznym systemem przesuwnym. Opcjonalnie drzwi posiadają ościeżnicę, wykonaną identycznie jak ościeżnice drzwi rozwiernych znajdujących się w pobliżu. Takie drzwi możemy wykonać jako drzwi przesuwne do garderoby, które jednocześnie mogą być wykonane w wersji jako drzwi przesuwne z lustrem.

W ścianie czyli SLIDE IN

Drzwi chowane w ścianie są atrakcyjnym elementem architektonicznym wnętrza. Skrzydło drzwiowe może być wykończone tak jak ściana w której się przesuwa i nie będzie w zasadzie widoczne.
Taki efekt minimalizmu osiągniemy wbudowując drzwi w kasetę ścienną bez ościeżnicy. Na życzenie możemy wykonać takie drzwi jako drzwi chowane w ścianę aż do sufitu.
Oczywiście możliwa jest także wersja z ościeżnicą drzwiową jeśli inne drzwi w pobliżu zaprojektowane są z ościeżnicą.

Niewidoczne czyli SLIDE MAGIC

Czy to rzeczywistość czy też tylko złudzenie? Drzwi przesuwne bez żadnego punktu podparcia poruszające się w powietrzu?
Slide Magic z niewidocznym systemem jezdnym zaskakuje i zachwyca. Niespotykana wizualna lekkość nada wnętrzom Państwa domów, mieszkań i biur wiele uroku i z pewnością mile zaskoczy gości.

Drzwi przesuwne Warszawa – dlaczego warto?

W wielu miastach w Polsce mamy do czynienia z koniecznością wykorzystania każdego metra przestrzeni biura lub mieszkania. Dotyczy to przede wszystkim mniejszych pomieszczeń, gdzie czasami nie mamy możliwości zrealizowania wszystkich założeń architektonicznych. Właśnie dlatego stale rosnącą popularnością cieszą się drzwi przesuwne. Warszawa to miejsce, w którym ceny mieszkań oraz domów jednorodzinnych stale rosną. Z tego powodu warto znaleźć takie rozwiązania, które pozwolą nam zaoszczędzić zarówno przestrzeń, jak i pieniądze. Z pozoru niemożliwe do aranżacji biuro czy mieszkanie może stać się miejscem przyjemnym do spędzania czasu wolnego lub do pracy. Także wiele małych i średnich przedsiębiorstw przy okazji tworzenia swoich miejsc pracy wykorzystuje drzwi przesuwne. Warszawa to przecież stolica gospodarcza nie tylko w Polsce, ale również ważne miejsce w regionie Europy Środkowej.

Drzwi przesuwne na wymiar Warszawa – rozmaite rozwiązania

W naszej ofercie znajdziecie wiele opcji i to od Państwa zależy, która z nich będzie najlepsza. Sami wybierzcie Państwo swoje drzwi przesuwne na wymiar! Warszawa charakteryzuje się nie tylko rozwijającym się sektorem usługowym, ale także kreatywnością architektów oraz samych użytkowników lokali. Możecie Państwo skorzystać z rozwiązania SLIDE ON, gdzie widać wyraźnie drzwi przesuwane z widoczną szyną, jeżdżące po ścianie. Świetnie sprawdza się to jako np. oddzielenie garderoby, a na drzwiach można umieścić np. lustro. SLIDE IN to rozwiązanie, które dzięki architektonicznym rozwiązaniom staje się niewidoczne dzięki temu że skrzydło całkowicie chowa się w ścianie po otwarciu a po zamknięciu może być dyskretną kontynuacją ściany. Dla poszukujących czegoś naprawdę wyjątkowego mamy nasze drzwi SLIDE MAGIC z niewidocznym systemem podparcia.

Drzwi przesuwne z montażem Warszawa – funkcjonalność przede wszystkim

Oczywiście jest to pewnego rodzaju wyjątkowe rozwiązanie, które dla niektóre może stanowić wyzwanie do przełamania się. Trzeba jednak zwrócić uwagę, jak wiele zastosowań w Państwa projektach mogą mieć drzwi przesuwne z montażem. Warszawa jest miejscem spotkania osób o różnych gustach, upodobaniach i marzeniach, a każda z nich ma swoje własne pomysły na urządzenie pomieszczenia. Drzwi przesuwne pozwalają zrealizować każdy pomysł. Ten rodzaj drzwi wykorzystuje się coraz częściej także w biurach do oddzielania gabinetów i pomieszczeń pracy, ale także w domach prywatnych. Zapewniają one poczucie prywatności niezależnie od pomieszczenia do jakiego są wbudowane, na przykład do sypialni, łazienki, garderoby i innych. Drzwi przesuwne doskonale sprawdzą się w wielu różnych stylach architektonicznych – zarówno industrialnym i nowoczesnym, jak również rustykalnym. Ograniczeniem jest tylko fantazja.