• rewersyjne drzwi

DRZWI REWERSYJNE

Drzwi rewersyjne określane jako drzwi z odwrotną przylgą lub jako drzwi odwrócone czy drzwi odwrotne. Umożliwiają one zachowanie jednej płaszczyzny ze ścianą względnie z innymi drzwiami, niezależnie od tego że otwierają się do wewnątrz. Wyobraźmy sobie, że mamy jedne drzwi otwierane na korytarz (czyli na zewnątrz), a drugie drzwi muszą się otwierać się do wewnątrz (do pomieszczenia) – to dzięki drzwiom rewersyjnym uzyskamy oczekiwany efekt.

Rewersyjne drzwi – jak działają?

Drzwi rewersyjne określane są również jako drzwi z odwrotną przylgą lub jako drzwi odwrócone czy drzwi odwrotne. Określeń jest zatem wiele, jednak wszystkie odnoszą się do jednej podstawowej funkcjonalności: możliwości zachowania jednej płaszczyzny ze ścianą, względnie z innymi drzwiami, niezależnie od tego, że otwierają się do wewnątrz. Wystarczy wyobrazić sobie sytuację, gdy jedne drzwi otwierają się na korytarz (czyli na zewnątrz), a drugie drzwi muszą otwierać się do wewnątrz (do pomieszczenia). To właśnie rewersyjne drzwi umożliwiają Państwu uzyskanie takiego efektu, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania, użyteczność i większe możliwości zaaranżowania danego wnętrza w sposób nowoczesny i innowacyjny.

Drzwi rewersyjne – innowacja i wyjątkowy styl

Ideą drzwi z odwrotną przylgą jest nie tylko wygoda użytkowania i nowe możliwości konstrukcyjne, ale również zyskanie przez Państwa doskonałego designu, który podkreśli charakter całego domu czy mieszkania. Rewersyjne drzwi wyróżnia bowiem niebanalny styl, który idealnie wpisuje się w trendy nowoczesnego budownictwa. Uzyskanie równej płaszczyzny sąsiadujących ze sobą drzwi bez względu na sposób ich otwierania pozwala także na zwiększenie przestrzeni w danym pomieszczeniu, co również jest niezwykle istotnym atutem tego rozwiązania. Nasze drzwi rewersyjne (Warszawa) pomogą Państwu w uzyskaniu nieszablonowego efektu, a szeroki zakres naszych możliwości z zakresu ich zaprojektowania, wykonania i zamontowania sprawi, że doskonale dopasujemy je do specyfiki i stylu wystroju danego budynku.

Drzwi rewersyjne Warszawa – postaw na najwyższą jakość

oferuje Państwu najwyższej jakości drzwi rewersyjne (Warszawa, choć realizujemy zamówienia również w pozostałych regionach kraju). Jesteśmy zespołem doświadczonych i wyspecjalizowanych ekspertów, a satysfakcja każdego Klienta jest dla nas absolutnym priorytetem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu realizujemy usługi zgodnie z wysokimi standardami, a wszystkie nasze drzwi rewersyjne są wykonane jedynie z dobrze wyselekcjonowanych materiałów i surowców. Starannie zaplanowane procesy produkcyjne przekładają się z kolei na wieloletnią trwałość i doskonały design. Warto dodać, że wszystkie drzwi naszej marki posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty jakościowe.

Jako producent drzwi już na etapie wyboru konkretnego modelu przez Klienta wsłuchujemy się jego w oczekiwania, następnie dokonujemy szczegółowego pomiaru i dopiero w dalszej kolejności rozpoczynamy docelowy proces produkcyjny. Całości dopełnia fachowy montaż i przekazanie drzwi do pełnego użytku.