• drzwi wysokie

DRZWI UKRYTE

Drzwi ukryte Invisible określane są jako drzwi niewidoczne lub drzwi bezopaskowe. Jest to unikalne rozwiązanie dające wiele możliwości w projektowaniu współczesnych wnętrz.
Ościeżnica aluminiowa drzwi ukrytych jest niewidzialnym łącznikiem pomiędzy ścianami a skrzydłem drzwiowym, dając harmonijne połączenie obu tych elementów.

Dyskretne i nowoczesne drzwi ukryte można wykończyć farbą lub tapetą w kolorze ściany lub pomalować na dowolny kolor z palety RAL lub NCS czy wykonać jako fornirowane.

Drzwi ukryte można także zintegrować z okładzinami ściennymi, aby tworzyły efektowne zabudowy ścienne z drzwiami.
Zabudowy z panelami ściennymi prezentują się niezwykle efektownie gdy wykończone są lakierem kryjącym lub są fornirowane naturalnym drewnem.

Ukryte drzwi z Warszawy – co je wyróżnia?

Jeżeli jesteście Państwo na etapie remontu mieszkania lub budowy domu – jednym z elementów, którego nie można pominąć na etapie projektu są drzwi. Coraz większą popularnością cieszą się drzwi ukryte. Drzwi ukryte wyróżnia niecodzienne, bo niewidoczne połączenie ze ścianą, Z tego powodu ich wybór powinien być zaplanowany wcześniej, tak, aby móc przygotować odpowiednie otwory pod takie drzwi. Montaż drzwi ukrytych jest dwuetapowy. Pierwszy etap to montaż samej ościeżnicy, która potem jest wykańczana tynkiem lub zaprawą gipsową przez ekipę Inwestora. W etapie drugim, po pomalowaniu i wykończeniu pomieszczeń oraz ustaniu prac brudnych, montujemy drzwi ukryte. Warszawa jest naszym naturalnym terenem działania, umożliwiającym nam sprawne działanie z dwuetapowym montażem włącznie.

Drzwi ukryte w Warszawie – postaw na estetykę

Dyskretne drzwi ukryte stwarzają wiele możliwości w kontekście aranżacji przestrzeni. Możecie wykończyć Państwo takie drzwi tapetą, która będzie stanowiła spójną kontynuację ścian i wzoru tapety. Inną chętnie praktykowaną opcją jest pomalowanie drzwi farbą w takim samym kolorze co ściany. Malowanie ścian czy tapetowanie skrzydła drzwiowego wykonuje ekipa wykonawcza Inwestora a samo skrzydło drzwiowe pokryte jest specjalnym gruntem, który dobrze współpracuje zarówno z akrylową farbą ścienną jak i tapetą. Poza tapetą i farbą skrzydła drzwi ukrytych wykonujemy na życzenie jako lakierowane lakierami kryjącymi na wybrany kolor RAL / NCS lub fornirowane fornirami gatunków europejskich np. dąb czy orzech a także egzotycznymi. Innymi opcjami jest pokrycie skrzydła lustrem czy spiekiem, ale te okładziny ze względu na wysoką masę wymagają potwierdzenia konkretnego przypadku przez naszego technologa. Dla jednych wartością będzie jednolity kolor drzwi oraz ścian, bo daje efekt przestrzennego powiększenia i minimalizmu. Dla innych efektowne okładziny fornirowane czy piękne lakiery kryjące albo lustro będą tym czego poszukują. Niezależnie od wszystkiego Drzwi ukryte w Warszawie z Landino są przykładem nowoczesności i dobrego gustu.

Drzwi ukryte od Landino – dlaczego warto?

Na tym etapie warto zastanowić się nad tym, czemu powinniście Państwo zaufać marce Landino podczas poszukiwania producenta drzwi ukrytych? Otóż marka Landino poszczycić się może długą obecnością na rynku drzwi wewnętrznych w tym drzwi ukrytych na wymiar. Łączymy najlepszą tradycję obróbki stolarskiej z nowoczesnym parkiem maszynowym CNC i nowymi technologiami. Dzięki temu możecie Państwo oczekiwać innowacyjnych, szytych na miarę rozwiązań ale i wysokiej jakości obróbki i wykończenia. Korzystamy z komponentów renomowanych, europejskich dostawców surowców drzewnych i malarskich materiałów wykończeniowych. Nasz zespół tworzy grono ekspertów, którzy nieustannie poszukują nowych możliwości ulepszania produktu. Staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – misją bowiem firmy jest dostarczać i wbudowywać produkty klasy premium.

W jaki sposób działamy przy produkcji drzwi ukrytych?

Punktem wyjściowym jest zawsze gruntowna analiza potrzeb zgłaszających się do nas Klientów. Dzięki temu można liczyć na to, że Państwa wizje i marzenia zostaną wysłuchane i gruntownie przeanalizowane. Po etapie rozmów przystępujemy do szczegółowych pomiarów. Zwieńczeniem naszej pracy jest nie tylko produkcja wysokiej jakości drzwi, ale ich fachowy i staranny montaż. Jeżeli zatem chcecie Państwo wprowadzić do swojej przestrzeni nowoczesne i minimalistyczne akcenty, to skorzystajcie Państwo z naszej oferty! Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy doradztwa technicznego. Jednego możecie Państwo być pewni – pozwolimy Państwu spełnić marzenia o pięknych i funkcjonalnych drzwiach na wiele lat.