• drwi wysokie

DRZWI WYSOKIE

Wyobraźmy sobie jedną ciągłą płaszczyznę drzwi, bez górnej belki, bez żadnych ograniczeń, rozpięte między podłogą a sufitem. Czy czują Państwo te emocje, jakie towarzyszyć będą Państwu przy oprowadzaniu gości po nowym domu czy apartamencie? Drzwi wysokie wzmacniają efekt elegancji wnętrza i budują prestiż miejsca. Nasze możliwości techniczne pozwalają nam na wykonanie drzwi do wysokości około 3m. Wykonujemy je na zamówienie i ściśle dopasowujemy do otworów drzwiowych.

Ukryte drzwi wysokie

Przez ostatnie lata, aby dobrze odpowiedzieć na potrzeby rynku rozwijaliśmy naszą paletę produktową drzwi ukrytych, którego istotą jest ukryta ościeżnica z niemal niewidocznymi drzwiami gdy skrzydło pokryte jest takim samym materiałem, jaki został użyty do wykończenia ściany albo świadomie skrzydło odróżnia się od ściany inną fakturą czy kolorem. Jeśli połączymy to rozwiązanie z drzwiami o ponadstandardowej wysokości, to efekt przerośnie nasze najśmielsze oczekiwania. Szczególnie gdy drzwi sięgać będą aż do sufitu! Takie nietypowe drzwi ukryte wykonujemy na indywidualny wymiar.
Mamy nadzieję iż zaproponowane produkty zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Sięgnijmy nieba marząc o naszych drzwiach!

Kiedy warto decydować się na drzwi wysokie Warszawa?

Odpowiednio dobrane drzwi to niewątpliwie ozdoba każdego domu. Właśnie z tego względu warto przy projektowaniu swojego wymarzonego wnętrza skorzystać z rady architekta, który potrafi wydobyć mocne strony każdego wnętrza i dobrać może właściwe drzwi. W ostatnim czasie coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem stały się właśnie drzwi wysokie Warszawa. Jednakpamiętajmy o tym, że świetnie pasować one będą do zdecydowanie przestronnych wnętrz a jeszcze lepiej jeśli także o ponadstandardowej wysokości. W nieco mniejszych pomieszczeniach mogą stać się elementem zbyt dominującym, nie koniecznie przynosząc w pełni satysfakcjonujące efekty. Warto sprawdzić, jakie modele drzwi wysokich posiadamy w naszej ofercie i dlaczego akurat one będą najlepiej sprawdzały się w Państwa pomieszczeniach?

Wysokie drzwi Warszawa – elegancja i prostota

Nie będzie odkrywczym stwierdzenie, że wysokie drzwi Warszawa dodadzą wdzięku Państwa wnętrzom, które się staną jeszcze bardziej eleganckie, przy jednoczesnym zachowaniu prostoty i umiaru. Zwłaszcza jeśli skoncentrujemy się na gładkich modelach, które pozbawione są dodatkowych zdobień jak np. model Simple Flat SF00. Takie drzwi sprawdzą się w pomieszczeniach zaprojektowanych w każdym możliwym stylu architektonicznym. Wysokie drzwi w neutralnym kolorze lub eleganckim drewnie naturalnym to symbol elegancji, który na pewno przypadnie do gustu każdemu, kto postanowił postawić na sprawdzony styl. Jeśli jeszcze do tego prezentowane wysokie drzwi nie będą posiadać żadnej belki górnej, przechodząc płynnie od podłogi do sufitu, to mile zaskoczony będzie każdy odwiedzający Państwa dom.

Drzwi wysokie Warszawa – jak wysokie mogą być?

Oczywiście warto wiedzieć też o tym, jaką wysokość maksymalną mogą posiadać drzwi Landino. Prezentowane przez nas drzwi wysokie Warszawa, mogą być wykonane do 3 metrów wysokości. Na taki model pozwalają nam nasze możliwości techniczne. Do tej wysokości gwarantujemy całkowitą stabilność wymiarową i najwyższe parametry jakościowe. Dzięki naszemu doświadczeniu możecie mieć Państwo absolutną pewność, że piękne wysokie drzwi będą również solidnie wykonane. Marząc o dopasowanych na miarę drzwiach wysokich, jak najbardziej należy powierzyć zadanie ich wykonania profesjonalistom, którzy mają w tej kwestii wieloletnie doświadczenie.

Wysokie drzwi Warszawa – wariant ukryty

Ukryte drzwi to absolutny trend w projektowaniu wnętrz ostatnich lat! Takie wysokie drzwi Warszawa to po prostu połączenie drzwi ukrytych z ościeżnicą niewidoczną z ponadstandardową wysokością. Drzwi z ponadgabarytową wysokością mogą być także w systemie z ościeżnicą drewnianą FA85. Wykonujemy także drzwi wysokie z panelami ściennymi np. w szlachetnym wykończeniu z forniru naturalnego. Wówczas płaszczyzna drzwi np. fornirowanych naturalnym dębem tworzy wraz z okalającymi panelami jedną całość w tym samym wykończeniu, włącznie z przechodzeniem usłojenia drewna z paneli na skrzydło drzwi. Także w tym systemie możemy powiedzieć, ale tylko w pewnym sensie, że drzwi są niemalże niewidoczne.