Dureco – ultratwarda

1. S martConnect Pro 
SmartConnectPro to szybkie i bezpieczne połączenie zatrzaskowe zapewniające niezmiennie piękny wygląd podłogi. Specjalny kształt profilu ogranicza przenikanie cieczy i zapewnia dodatkową ochronę przed wilgocią.

2. ExtremeDense
ExtremeDense to nazwa technologii stojącej za niezwykle kompaktową płytą rdzeniową na bazie drewna, czyli sercem podłogi dureco. Robiąc to, ściskamy poszczególne włókna drewna tak mocno, że w maksymalnym stopniu zapobiega się przenikaniu wilgoci.

3. AllroundSafe
AllroundSafe chroni każdą pojedynczą deskę dzięki specjalnej nowej recepturze na uszczelnienie krawędzi. Zapobiega to przedostawaniu się wilgoci do wnętrza podłogi na jej powierzchni i skosach.

4. L ongLifeSurface
LongLifeSurface to warstwa ochronna nakładana na powierzchnię podłogi w kilku etapach. Swoją trwałość i wodoodporność zawdzięcza głównie dodatkowi naturalnego mineralnego korundu z rodziny szafirów.

Państwa podłoga ter Hürne i ogrzewanie podłogowe to świetny duet. Ogrzewanie podłogowe dobrze wnika w podłogę i optymalnie rozprowadza ciepło w pomieszczeniu. 
Masz wybór: niezależnie od tego, czy masz ciepłą wodę, czy elektryczne ogrzewanie podłogowe, Twoja nowa podłoga będzie pasować do obu. W przypadku elektrycznego ogrzewania płaszczyznowego należy wziąć pod uwagę, że ma ono delikatną technikę ogrzewania i regulator temperatury.

Zapraszamy do naszego wirtualnego kreatora RaumStudio, gdzie mogą Państwo wkleić zdjęcie swojego pomieszczenia i sprawdzić jak wymarzony model podłogi będzie się prezentował w Państwa przestrzeni.

INSTRUKCJA RAUM STUDIO


Aby zacząć przejdź na koniec strony i zmień język wyświetlania na polski
1) Wybierz swoją podłogę klikając ikonę ,,znajdź podłogę''2) Wybierz rodzaj podłogi jaki Cię interesuje: np.: Parkiet warstwowy, podłoga laminowana, winylowa itp.3) Możesz wybrać podkolekcję albo...
4) ... za pomocą filtrów zawęzić grupę podłóg do niezbędnego minimumMasz już podgląd wybranej podłogi:
5) Może teraz obejrzeć podłogę w przybliżeniu...
6) ... lub wkleić zdjęcie swojego pomieszczenia i zobaczyć jak się prezentuje7) W tym celu kliknij na ikonkę aparatu fotograficznego i ...


8) ... wgraj z własnego dysku zdjęcie Twojego pomieszczenia, aby zobaczyć jak ono wygląda z Twoją wymarzoną podłogą
9) Możesz jeszcze ewentualnie zmienić kąt ułożenia Twojej podłogi

KONTAKT

ul. Św. Wincentego 16, 03-505 Warszawa

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 - 17:00
W sobotę - po wcześniejszym umówieniu spotkania