PARKIET DĘBOWY

Parkiet dębowy Ter Huerne to szeroki wybór drewnianych podłóg warstwowych dębowych skierowany dla wymagajacych Klientów. Niezależnie czy deska dębowa olejowana czy deska dębowa lakierowana Ter Huerne, to otrzymuja Państwo niezmiennie produkt o niepowtarzalnym rysunku drewna i odcieniu. Deski wartwowe Ter Huerne z kolekcji Unique to ręcznie wykonana podłoga. Każda z desek opowiada inną historię natury. Różne kontury sęków, twardziel lub charakterystyczne pęknięcia, z dużą grą kolorów lub bielą: wszystko po to by uzyskać maksymalną indywidualność. Podłoga olejowana Ter Huerne dzięki unikatowemu systemowi NatureProTec daje łatwą pielęgnację i długowieczność parkietu Ter Huerne. Trójwarstwowa budowa deski Ter Huerne z odpowiednim ułożeniem słojów rocznych warstwy środkowej pozwala osiągnąć niezrównany w tej klasie podłóg niewielki opór cieplny od 0,091 m2K/W, co czyni deskę warstową Ter Huerne idealną dla ogrzewania podłogowego. System Hydro Pro Tec gwarantuje dłuższą żywotność zapewniając że każdy lamel jest dodatkowo zabezpieczony antywilgociowo. W ofercie parkietów mamy także unikalne długie i szerokie deski 1-pasmowe o wymiarze 2.390x200x13mm.

Zapraszamy do naszego wirtualnego kreatora RaumStudio, gdzie mogą Państwo wkleić zdjęcie swojego pomieszczenia i sprawdzić jak wymarzony model podłogi będzie się prezentował w Państwa przestrzeni.

INSTRUKCJA RAUM STUDIO


Aby zacząć przejdź na koniec strony i zmień język wyświetlania na polski
1) Wybierz swoją podłogę klikając ikonę ,,znajdź podłogę''2) Wybierz rodzaj podłogi jaki Cię interesuje: np.: Parkiet warstwowy, podłoga laminowana, winylowa itp.3) Możesz wybrać podkolekcję albo...
4) ... za pomocą filtrów zawęzić grupę podłóg do niezbędnego minimumMasz już podgląd wybranej podłogi:
5) Może teraz obejrzeć podłogę w przybliżeniu...
6) ... lub wkleić zdjęcie swojego pomieszczenia i zobaczyć jak się prezentuje7) W tym celu kliknij na ikonkę aparatu fotograficznego i ...


8) ... wgraj z własnego dysku zdjęcie Twojego pomieszczenia, aby zobaczyć jak ono wygląda z Twoją wymarzoną podłogą
9) Możesz jeszcze ewentualnie zmienić kąt ułożenia Twojej podłogi

KONTAKT

ul. Św. Wincentego 16, 03-505 Warszawa

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 - 17:00
W sobotę - po wcześniejszym umówieniu spotkania

Przyjazne dla zdrowia i ponadczasowe podłogi dębowe Warszawa

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem podłogi do swojego domu, z całą pewnością musisz wziąć pod uwagę podłogi dębowe Warszawa. Te wykonane z naturalnego drewna są bardzo korzystne dla zdrowia, a przy okazji prezentują się wyjątkowo. To bardzo elegancki element każdego mieszkania, który na pewno będzie zwracał na siebie uwagę. Warto też pamiętać o kolejnej bardzo ważnej kwestii, a mianowicie o tym, że podłogi dębowe są bardzo korzystne dla zdrowia. Nie jest to bez znaczenia zwłaszcza dla alergików. Deski dębowe przyczyniają się bowiem do jonizacji powietrza, co sprawia, że w pomieszczeniu można utrzymać odpowiedni mikroklimat. Ich atutem jest również to, że nie przyciągają kurzu. W związku z tym bardzo łatwo można je odkurzyć, a alergicy będą czuli się lepiej.

Jakie podłogi dębowe wybrać?

W naszej kolekcji mamy kilka naprawdę wyjątkowych podłóg dębowych, które będą zwracać na siebie uwagę. Należy pamiętać także o tym, że poszczególne deski mogą różnić się nieco wyglądem ze względu na indywidualne cechy danego drzewa. Wszystko to sprawi, że podłogi dębowe będą naprawdę wyjątkowe i ekskluzywne. To doskonały wybór dla osób, które cenią sobie proste i naturalne rozwiązania, ale jednocześnie zależy im też na tym, aby całość prezentowała się ponadczasowo i dostojnie. Takie dębowe podłogi stanowić będą idealną bazę do dalszego meblowania domu. To dlatego, zastanawiając się, jakie podłogi dębowe warto wybrać, należy pamiętać o tym, że niezależnie od wybranego modelu, prezentować będą się spektakularnie.

Parkiet dębowy Warszawa – czym się charakteryzuje?

Przede wszystkim parkiet dębowy Warszawa prezentować się będzie naprawdę dostojnie. To klasyczne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prostotę, ale i bardzo wysoką jakość wybieranych przez siebie materiałów. Tym czym wyróżnia się deska dębowa, z całą pewnością jest ponadprzeciętna wytrzymałość. Taka podłoga jest twarda i niepodatna na uszkodzenia mechaniczne. Podłoga dębowa może być także układana na ogrzewaniu podłogowym.

Podłogi dębowe – wygoda i szybkość montażu

Również sam montaż przebiega absolutnie bez problemów. Podłogi dębowe są stosunkowo proste i wygodne w układaniu ich. Niewątpliwie poradzi sobie z tym każdy specjalista. Efekt ułożenia będzie robił wrażenie dosłownie na każdym. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jeśli chce się mieć w swoim mieszkaniu bądź domu, podłogę, która będzie wyborem na długie lata, a przy okazji zachwyci wyglądem.