Luksusowe podłogi winylowe

Podłogi winylowe z naszej oferty to proekologiczne podłogi z mocą soi. Każda z naszych podłóg winylowych zawiera soję, która ma pozytywny wpływ na klimat w pomieszczeniu. W przeciwieństwie do tradycyjnych podłóg winylowych wykonanych z PVC nie stosujemy plastyfikatorów, które zawierają szkodliwe ftalany. Aby nasze podłogi winylowe były elastyczne, używamy naturalnego, biologicznego plastyfikatora: oleju otrzymywanego z nasion soi. Tym samym nasze designerskie podłogi winylowe spełniają wszystkie kryteria niskoemisyjnego życia. Po naszych podłogach winylowych chodzą Państwo cicho, niemniej podłoga jest twarda i wytrzymała. Spokojnie bierze brud, wilgoć, psie łapy. Jest niezmiernie łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji. Designowa podłoga winylowa Pro ma grubość 2,5 milimetra. Profesjonalista przyklei ją bezpośrednio do podłoża. Podłoga winylowa Comfort to wielowarstwowa podłoga o grubości 9 mm z rdzeniem wykonanym z drewna. Designerska podłoga winylowa Perform to wielowarstwowy bezkompromisowy produkt o grubości 6 milimetrów do wszystkich zastosowań. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży abyśmy mogli doradzić Państwu wybór właściwej podłogi winylowej.

Zapraszamy do naszego wirtualnego kreatora RaumStudio, gdzie mogą Państwo wkleić zdjęcie swojego pomieszczenia i sprawdzić jak wymarzony model podłogi będzie się prezentował w Państwa przestrzeni.

INSTRUKCJA RAUM STUDIO


Aby zacząć przejdź na koniec strony i zmień język wyświetlania na polski
1) Wybierz swoją podłogę klikając ikonę ,,znajdź podłogę''2) Wybierz rodzaj podłogi jaki Cię interesuje: np.: Parkiet warstwowy, podłoga laminowana, winylowa itp.3) Możesz wybrać podkolekcję albo...
4) ... za pomocą filtrów zawęzić grupę podłóg do niezbędnego minimumMasz już podgląd wybranej podłogi:
5) Może teraz obejrzeć podłogę w przybliżeniu...
6) ... lub wkleić zdjęcie swojego pomieszczenia i zobaczyć jak się prezentuje7) W tym celu kliknij na ikonkę aparatu fotograficznego i ...


8) ... wgraj z własnego dysku zdjęcie Twojego pomieszczenia, aby zobaczyć jak ono wygląda z Twoją wymarzoną podłogą
9) Możesz jeszcze ewentualnie zmienić kąt ułożenia Twojej podłogi

Podłogi winylowe – dlaczego warto je wybierać?

W ostatnim czasie podłogi winylowe stały się coraz częściej wybieraną opcją, która doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Podłogi winylowe są trwałe, solidne, antypoślizgowe i efektowne w odtwarzaniu naturalnego drewna, a to wszystko, z całą pewnością przemawia za tym, aby zdecydować się właśnie na ten rodzaj. Co więcej, mając do dyspozycji różne wielkości desek sprawdza się, zarówno w mniejszych, jak i większych pomieszczeniach, co niewątpliwie daje dużą uniwersalność ich wykorzystania. Dodatkowo materiał, z którego wykonane są wszystkie nasze podłogi winylowe, sprawia, że jest to rozwiązanie ekologiczne i poprawiające panujący w mieszkaniu klimat.

Panele winylowe – jak są wykonane?

Wszystkie panele winylowe, które znajdują się w naszej ofercie, w całości wykonane zostały na bazie przyjaznych środowisku komponentów w tym z użyciem naturalnej soi. Jaki ma to wpływ na samą podłogę, jak i całe pomieszczenie? Przede wszystkim nasze panele winylowe sprzyjają dobremu klimatowi w pomieszczeniu. W przeciwieństwie do zwykłych podłóg winylowych, które wykonywane są z użyciem syntetycznych plastyfikatorów na bazie szkodliwych ftalanów, nasze podłogi zawierają wyłącznie naturalne plastyfikatory. Przede wszystkim to właśnie dzięki nim podłoga jest elastyczna i przyjemna w dotyku również, gdy chodzi się po niej boso. Wszystko za sprawą naturalnego, biologicznego plastyfikatora, który jest pozyskiwany z oleju z nasion soi. Jest to polecane, w pełni ekologiczne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby wzbogacić swój dom o naturalne elementy i chce dać sobie i swoim bliskim to co najlepsze. Mamy trzy rodzaje grubości naszych paneli winylowych: 2,5mm, 6mm i 9,1mm. Zawsze w tej samej wysokiej klasie twardości i niezmiennej najgrubszej na rynku zewnętrznej warstwie użytkowej grubości 0,55mm. 

Podłogi winylowe Warszawa – jakie mają zalety?

Oczywiście podłogi winylowe nie są wybierane bez powodu! Cieszą się sporą popularnością, to prawda, ale ze względu na swój charakter. Podłogi winylowe Warszawa to podłogi, po których przede wszystkim chodzi się cicho, a jednocześnie ma się absolutną pewność, że podłoga jest twarda, wytrzymała i antypoślizgowa. Nie stuka i daje wrażenie naturalności. Jej plusem jest także łatwość czyszczenia. Podłoga jest antystatyczna i doskonale chroni przed zbieraniem się kurzu. Drobne zanieczyszczenia łatwo można usuwać a jej wytrzymałość mechaniczna daje radę nawet dużym obciążeniom w tym ze strony naszych milusińskich czworonogów. Podłoga nie wymaga impregnacji, nie zmienia wybarwienia a więc można mieć pewność, że zachowa świetny wygląd przez bardzo długi czas.

Panele winylowe Warszawa – możliwość sprawdzenia w wirtualnym kreatorze

Wiemy jak ważne dla Państwa jest odpowiednie dopasowanie paneli winylowych do danego wnętrza. To dlatego, aby jeszcze lepiej wyobrazić sobie pomieszczenie, w którym znajdą się panele winylowe Warszawa, przygotowaliśmy dla Państwa możliwość wizualizacji w wirtualnym kreatorze. Dzięki temu można dokonać porównania i samodzielnie ocenić czy zastosowanie takich podłóg będzie odpowiednim wyborem.

KONTAKT

ul. Św. Wincentego 16, 03-505 Warszawa

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 - 17:00
W sobotę - po wcześniejszym umówieniu spotkania