Schody dębowe i winylowe

Dzięki naszemu systemowi stopni schodowych możecie Państwo połączyć Państwa wymarzoną podłogę na obu kondygnacjach domu czy rezydencji. Wykonujemy stopnie schodowe, które mają identyczną kolorystykę i zabarwienie jak wybrany przez Państwa model Parkietu Ter Huerne czy Luksusowej Podłogi Winylowej ter Huerne. Projektujemy i wykonujemy stopnie schodowe na istniejące schody betonowe. Państwo zyskują jednego dostawcę na podłogę i schody oraz jednakową kolorystykę obu elementów.

Najwyższej jakości schody Warszawa

Dopracowane, wysokiej jakości, wykonane jedynie z najlepszych materiałów. Właśnie takie są dostępne w naszej ofercie schody Warszawa. Wykonane zawsze z uwzględnieniem nawet najmniejszych detali i konkretnych wymiarów, aby w pełni dopasować się do wymogów każdego projektu. Wykonujemy nasze schody wyłącznie z materiałów wyróżniających się wytrzymałością i doskonałym wyglądem. Dzięki temu nasze propozycje  rozwiązań przypadną Państwu do gustu, nawet jeśli postawimy sobie wspólnie wysokie wymagania.

Warszawa schody dębowe lub winylowe

Proponowane w naszym zakresie Warszawa schody, wykonywane są z naturalnego drewna dębowego lub materiału winylowego. W zależności od oczekiwań i upodobań. Oba te warianty świetnie sprawdzą się, zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Ponadto nasz system stopni schodowy zgrany z kolorystyką naszych podłóg umożliwia połączenie schodów bezpośrednio z podłogami na obu kondygnacjach domu w niezauważalny sposób. W ten sposób uzyskać można spójny i bardzo elegancki efekt, który na pewno zachwyci każdego z Państwa. Możliwe jest także zamówienie stopni schodowych, które zostaną dopasowane do istniejących już schodów wymagających renowacji lub do surowych schodów betonowych. Jest to pewne i stabilne rozwiązanie, które na pewno warto wziąć pod uwagę.

Schody na wymiar Warszawa – indywidualny projekt

Oczywiście dopasowanie schodów na wymiar, jest szczególnie istotne. Każde schody mogą mieć przecież inne wymiary i ich dokładne dopasowanie odgrywa tutaj znaczącą rolę. To dlatego proponujemy schody na wymiar Warszawa, przy wcześniejszym dokładnym zdjęciu pomiarów. W ten sposób można mieć pewność co do ich wygody i funkcjonalności. Połączenie stopni schodowych z podłogą, dodatkowo pozwala na lepsze dopasowanie kolorystyczne obydwu elementów. To polecane rozwiązanie, jeśli dla Państwa jedną z głównych wartości jest właśnie spójność i estetyka.

Schody Warszawa – schody winylowe

W naszej ofercie znaleźć można nie tylko schody Warszawa wykonane z najwyższej jakości drewna dębowego, ale i schody winylowe. Jest to proekologiczny materiał na bazie naturalnej soi, która dodatkowo w pozytywny sposób wpływa na klimat w pomieszczeniu. Jest to spora zmiana, ponieważ w trosce o Państwa zdrowie nie produkujemy schodów winylowych według standardowych technologii, które zawierają szkodliwe ftalany. Czym charakteryzują się schody winylowe? Przede wszystkim są bardzo ciche – w ogóle nie skrzypią podczas chodzenia. Oprócz tego są twarde, antypoślizgowe i wytrzymałe. Łatwo je wyczyścić, a nawet psie czy kocie pazury nie pozostawiają na stopniach żadnych widocznych zarysowań. Oczywiście jest pełna spójność kolorystyczna z naszym systemem luksusowych podłóg winylowych.

KONTAKT

ul. Św. Wincentego 16, 03-505 Warszawa

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 - 17:00
W sobotę - po wcześniejszym umówieniu spotkania